Sojusz Yamakasi

Forum Sojuszu Yamakasi


#1 2008-04-05 13:52:17

Widzimusie

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-05
Posty: 5
Punktów :   

Zostałem zaatakowany.

ONZ Widzimusie       05.04.2008 6:24      Wojsko z kupie marmur zaatakowało i zrabowało Twoje miasto ONZ Widzimusie. Zrabowano:

    * Złoto: 6564
    * Materiał budowlany: 157
    * Wino: 139


Jak uważacie co należy z tym fantem, zrobic ? Odpowiedziec zbrojnie, jesli tak to czy sam mam to uczynic, czy zostanie to przeprowadzone przez sojusz. Osoba ktora mnie zaatakowala nalezy do # Sojusz: Win a, z tego co zdazylem zauwazyc jest to silny sojusz, jakie propozycje ?

Offline

 

#2 2008-04-05 16:14:17

ppp

Użytkownik

Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-03-29
Posty: 10
Punktów :   

Re: Zostałem zaatakowany.

po 1 zobacz jakimi silami cie zaatakowal
i powiedz co miales ty
po 2 dlaczego nie obserwujesz wojskowego on ostrzega znacznie wczesniej ze bedziesz atakowany i przez kogo oraz jakimi silami
wiec masz czas na reakcje czyli np. zbudowanie jednego do kilku okretow a to oznacza ze jesili to desant to sie niepowiedzie i jest sporo czau na zaalarmowanie kogo sie da
graj a nie gnaj za wszelka cene doprzodu

Offline

 

#3 2008-04-06 12:01:45

Lawrence01

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-05
Posty: 16
Punktów :   

Re: Zostałem zaatakowany.

Widzimisie! zgadzam się całkowicie z opinią ppp! Zobacz ile wojsk Cię atakowało i wpierw próbuj dowiedzieć się dlaczego atakował cię napisz do szefa (generała) ich sojuszu (i naszego póżniej). Czy on wie o tym ataku jeśli tak to sprawa wojny, jeśli nie to musisz dojść do porozumienia z agresorem. Nasi Dyplomaci i Wodzowie powinny przyjrzeć się tej sprawie! Pozdro

Offline

 

#4 2008-04-06 12:49:03

ppp

Użytkownik

Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-03-29
Posty: 10
Punktów :   

Re: Zostałem zaatakowany.

do wszystkich oto procedura

karzdy czylonek sojuszu musi mec w porcie minimum 2 okrety wojenne i w miescie minimum 10 procazy
karzdy zuwarzony atak jest natychmiast zglaszany do

jumpero ONZ Cabalo [41:65] (wodz i dyplomata)
rast_pl  ONZ Rats_Town S [72:50] (sekretarz)
i do mnie ppplandia ONZ FLORPolis [40:62] (general)

wraz z informacja

kto zaatakowal
jakie sa X i Y atakujacego
ile czasu zostalo do ataku
jakimi silami
oraz jaki to atak pladrowanie miasta czy blokada portu

zaden czlonek sojuszu niepodejmuje samodzielnie zadnych!!!!! dzialan poza dzalaniami obronnymi (zwiekszenie liczby okretow i (lub) zwiekszenie liczby wojska w miescie) i skierowaniem pytania do atakujocego dlaczego go atakuje

Lawrence01 napisał:

Widzimisie! zgadzam się całkowicie z opinią ppp! Zobacz ile wojsk Cię atakowało i wpierw próbuj dowiedzieć się dlaczego atakował cię napisz do szefa (generała) ich sojuszu (i naszego póżniej). Czy on wie o tym ataku jeśli tak to sprawa wojny, jeśli nie to musisz dojść do porozumienia z agresorem. Nasi Dyplomaci i Wodzowie powinny przyjrzeć się tej sprawie! Pozdro

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.preity-zinta1.pun.pl www.pedagogika-pop.pun.pl www.sportoweforum.pun.pl www.fizjo-wsz.pun.pl www.glupawka.pun.pl